Skåne län:

Anette Bohlin, Eslöv Mobil: 0733-566912 Hemsida:http://www.anettebohlin.se Emaila Anette

Annika Roth, Eslöv Mobil: 0765-709090 Hemsida: http://www.annikaroth.se Emaila Annika Roth

Maria Ekvall Lindstrii , Helsingborg/Ramlösa Mobil: 0703-824484 Emaila Maria Ekvall Lindstrii

 

 

Ralf Nymberg, Helsingborg Mobil: 0707-537030 Emaila Ralf

Catrin Eriksson , Helsingborg Mobil: 0731-412520 Emaila Catrin Eriksson

Eva Ottosson , Helsingborg Mobil: 0738-433336 Emaila Eva Ottosson

Martin Ottosson , Helsingborg Mobil: 0761-633903 Emaila Martin Ottosson

Catharina Kåberg Hässleholm Mobil: 0737-750737 Emaila Catharina Kåberg

 

 

Linda Stenbring Hässleholm/Tyringe Mobil: 0709-164957 Emaila Linda

Björn NilssonHässleholm Mobil: 0736-702760 Emaila Björn

Carina Rosengren, Hässleholm Mobil: 0706-684114 Emaila Carina

Torbjörn Arvidsson, Bjärnum Mobil: 0734-088056

Maria Fredholm, Höör Mobil: 0708-459336 Hemsida http://mariafredholm.dinstudio.se Emaila Maria

 

 

Anette Nilsson, Höör Mobil: 0703-515249. Hemsida: http://www.anettesmassageterapi.com Emaila Anette

Tony GreenHöör Mobil: 0762-499518. Hemsida: http://greenslost.se Emaila Tony Green

Elisabeth Lundquist Höör Mobil: 0705-816268 Emaila Elisabeth

Paula Mello Hansson, Höör Mobil: 0705-247222 Emaila Paula Språk: Svenska, Engelska, Spanska och Portugisiska.

Marie Wester, Hörby Mobil: 0707-214952 Hemsida https://www.facebook.com/PinjaSpaVital Emaila Marie

 

Charlotte Ingvarsson Hörby Mobil: 0709-260435 Emaila Charlotte Ingvarsson

Gerd Clair

 

 

Mobil; 0706-777832

Email; gerd@clairclinic.se

Susanne Wieland, Kristianstad Mobil: 0735-200072 Hemsida http://www.susannewieland.se Emaila Susanne

 

 

Jim Kamen, Kristianstad Mobil: 0706-684114 Emaila Jim Kamen

Tomas Furubacka, Hanaskog Mobil: 0768-822325 Hemsida: http://www.tomasfurubacka.se Emaila Tomas

Jack Johansen, Kristianstad Mobil: 0734-209865 Hemsida: http://www.jackjohansen.com Emaila Jack Johansen

Stellan Nordahl, Lomma Mobil: 0707-482 582 Hemsida: http://www.nykraft.nu Emaila Stellan

Jonna Rosén, Lund Mobil: 0769-416161 Hemsida: http://www.mindup.nu Emaila Jonna

 

 

Paula Mello Hansson, Lund Mobil: 0705-247222 Emaila Paula Språk: Svenska, Engelska, Spanska och Portugisiska.

Björn Westin, Lönsboda
Mobil: 0703-216159
Emaila Björn

Elisabeth Persson, Malmö Mobil: 0760-278001 Hemsida: http://www.elisabethpersson.com Emaila Elisabeth

 

 

Molle Andersson Malmö Mobil: 0704-299007 Emaila Molle Andersson

Karin Tydén, Malmö Mobil: 0708-169908 Hemsida: http://www.karintyden.se Emaila Karin

Sergio Eslava Malmö Mobil: 0736-574952 Emaila Sergio

Ellis Janzon Malmö Mobil: 0706-555889 Emaila Ellis Janzon

Håkan Nilsson Malmö Mobil: 0707-518157 Hemsida: http://www